„Százféle változatban” – Cseh Tamás dalai Bárth János előadásában

A Kulturális Örökség Napjai alkalmából Bárth János előadóművész, énekes, gitáros, nyelvész ad koncertet 2024. szeptember 21-én 16.00 órától az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltárban.

Bárth János három évtizede zenél különféle zenekarokban, a Blue sPot frontembere, amellyel három nagylemeze jelent meg. Korábban az Európa-szerte turnézó The Bits Beatles emlékzenekarban játszott, az utóbbi években Cseh Tamás dalainak feldolgozásával vált ismertté, de népszerű „Csirimojó gyerekdalok” című gyermekműsora is. „Főállásban” nyelvész, egyetemi oktató-kutató: az Eötvös Loránd Tudományegyetem és a Debreceni Egyetem munkatársa. Könyvtárunkban Cseh Tamás dalaiból hallhatnak válogatást a koncert keretében. Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!

Bárth János