Új informatikai eszközök

Az Egyetemi Könyvtárért Alapítvány, a Nemzeti Együttműködési Alap és a Miniszterelnökség fejezetet irányító szerve alatt a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. támogatásával az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltárban informatikai eszközök beszerzésére került sor. Az új körsugárzó mikrofonnal felszerelt konferenciamikrofonok, négy külső és egy belső antennával ellátott, gyors adatátviteli sebességű routerek, valamint a kézistabilizátor használatával mind az online térben az élő közvetítések, mind az analóg térben megrendezésre kerülő rendezvények, különféle események, hivatali megbeszélések magasabb színvonalon valósulhatnak meg. A professzionális technikai eszközök jelentős mértékben hozzájárulnak az események minőségi kommunikációjához. A megvalósult beszerzés támogatja folyamatos szolgáltatásfejlesztésünket.

Nemzeti Együttműködési Alap, Miniszterelnökség és Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. logója