Speciális új bútorok a restaurátor- és könyvkötő műhelyben

Az Egyetemi Könyvtárért Alapítvány támogatásával, a Nemzeti Együttműködési Alap pályázati forrásából az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltárban a restaurátor- és könyvkötő műhely számára új munkaszékek és -asztalok beszerzésére került sor.

A rossz állapotú, régi munkaasztalok, székek (képünk jobb oldalán) egy részét lecseréltük. A speciális, állítható ülésmagasságú és a láb kényelmét szolgáló szabályozható támasszal ellátott munkaszékek (képünk bal oldalán) a mindennapi tevékenységhez biztosítják a megfelelő, egészséges testtartást. Az asztalok (képünk hátterében) munkalapjának magassága változtatható a kötészeti és restaurálási feladatok ellátásához a munkatársak igényei szerint. A Miniszterelnökség fejezetet irányító szerve alatt a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. támogatásával beszerzett eszközökkel nagymértékben hozzájárulhattunk kollégáink munkakörülményeinek javításához.

Nemzeti Együttműködési Alap, Miniszterelnökség és Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. logója