Felcsendülő hangok – A Fesztivál Akadémia Budapest sétakoncertje az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltárban

Az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár Nagyolvasója ad helyszínt a Fesztivál Akadémia Budapest 2021. július 23-án 15.30 órától megrendezésre kerülő koncertjének.

A koncerten többek között Machaut Három ballade és Xenakis Dhipli Zyia című darabjai, valamint hegedűre és csellóra szerzett duók csendülnek fel.

A Fesztivál Akadémia Budapest művészeti vezetői Kokas Katalin és Kelemen Barnabás, az Egyetemi Könyvtár és Levéltárban tartandó koncert a Sétakoncertek című rendezvénysorozat keretében valósul meg.

A Fesztivál Akadémia Budapest koncertjeiről honlapjukon kaphatnak részletesebb tájékoztatást.