Bemutatjuk a sokoldalú EBSCO-mobilalkalmazást

Ismerje meg az ingyenes és minden EBSCO Discovery Service™ (EDS) és EBSCOhost® felhasználó számára elérhető zsebméretű, többfunkciós könyvtári hozzáférési eszközt!

Az alkalmazás hatékonyan támogatja a tudományos kutatást azáltal, hogy egy könnyen használható felületen keresztül bármikor és bárhol gyorsan elérhetővé teszi a könyvtár EBSCO-előfizetéseinek keresési eredményeit. A felhasználók, akárhol is tartózkodjanak, elolvashatják vagy meghallgathatják az általuk keresett tartalmakat, megtekinthetik azokat PDF- és HTML-formátumban, valamint letölthetik és olvashatják az EBSCO e-könyveket.

Funkciók:

• felhasználóbarát felület mind a kezdő, mind a haladó kutatók számára
  • az asztali és mobileszközök közötti szinkronizálásnak köszönhetően a kutatási projektek bárhol folytathatók
  • az eszköz erősségeinek kihasználása natív alkalmazásokkal, arcfelismeréssel és más lehetőségekkel

Az EBSCO-mobilalkalmazás elérhető iOS és Android eszközökre. Használat előtt ellenőrizze, hogy készüléke megfelel az alábbi követelményeknek:

• Apple iPhone-ok és iPadek: iOS 11+
  • Androidos készülékek: Android 9+
  • Android alkalmazásokat támogató Chromebookok a Google Play áruházon keresztül

Az EBSCO-mobilalkalmazás használatával kapcsolatos további információkért kattintson ide:

EBSCO Mobile App - Installation and Authentication FAQs

Downloading and Reading eBooks on the EBSCO Mobile App