Felmérés az elektronikus tartalmak használatáról – Felhívás kérdőív kitöltésére

Az Egyetemi Könyvtári Szolgálat tagkönyvtárai évről évre javaslatot tesznek az elektronikus tartalmak előfizetésére vonatkozóan. A felhasználói igények kielégítése és a szolgáltatás hatékonyságának növelése céljából felmérést végzünk, mely az internetes keresési szokásokra, valamint az egyetemen jelenleg elérhető elektronikus tartalmakkal kapcsolatos elégedettség mérésére, és a felmerülő igények összegyűjtésére irányul. Kérjük ezúton is az ELTE oktatóit és hallgatóit, hogy figyeljék a Neptun tanulmányi rendszerben közzétett üzenetet, és a kérdőív kitöltésével segítsék munkánkat.

A kérdőív kitöltésére a 2022/2023. tanév tavaszi félévében az Eötvös Loránd Tudományegyetemmel aktív oktatói vagy hallgatói jogviszonnyal rendelkezők jogosultak a tanulmányi rendszerben közzétett űrlap segítségével 2023. május 17. és 29. között.

A válaszadás a szolgáltatás javításához, tervezhető fejlesztéséhez, valamint a döntéshozatal előkészítéséhez járul hozzá.

Együttműködésüket és támogató segítségüket előre is köszönjük.